Advertising
"Sunt mulțumită de cum joc, în fiecare zi e mai bine." Simona Halep, în sferturi la Wimbledon

"Sunt mulțumită de cum joc, în fiecare zi e mai bine." Simona Halep, în sferturi la Wimbledon
Scris de Realitatea de Botosani Publicat: 5 iul. 2022, 09:21
Simona Halep (18 WTA) s-a calificat în sferturi la Wimbledon, după victoria în fața ibericei Paula Badosa (4 WTA), scor 6-1, 6-2.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:52Compania care deține Realitatea Plus a dat în judecată mai mulți membri CNA. PHG Media Invest cere sechestru pe averea lor
- 12:40CCR a amânat decizia privind Programul SAFE - SURSE
- 13:51Ciprian Ciucu, audiat la DNA! Edilul va fi pus sub acuzare pentru luare de mită - SURSE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Botosani și pe Google News


























