Advertising
RAREȘ BOGDAN PROPUNE PNL SĂ INTRE ÎN OPOZIȚIE: SĂ LĂSĂM PSD SĂ GUVERNEZE CU AUR SAU CU CINE OR DORI EI

RAREȘ BOGDAN PROPUNE PNL SĂ INTRE ÎN OPOZIȚIE: SĂ LĂSĂM PSD SĂ GUVERNEZE CU AUR SAU CU CINE OR DORI EI
Scris de Realitatea de Botosani Publicat: 2 dec. 2024, 09:11
Rareș Bogdan, fost prim-vicepreședinte al PNL, a cerut duminică seară, după ce a văzut rezultatele exit-poll, ca PNL să intre în opoziție.
Citește și
- 12:21Sorin Grindeanu: „Dacă mai facem Guvern, o facem fără USR și am o mare problemă cu UDMR!”
- 12:16Anca Alexandrescu, după informația că Ciprian Ciucu ar urma să ajungă la DNA: „Au creat o mafie sub aparenta modernizare” - VIDEO
- 08:46Ana Maria Păcuraru: Haos pe aeroportul Geneva din cauza summitului G7 de la Evian
- 08:30Alin Tișe le cere liberalilor să voteze Guvernul Veștea
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Botosani și pe Google News


























