Advertising
MARCEL CIOLACU: ”AM VOTAT CA ROMÂNIA SĂ FIE ÎN UE, ÎN SCHENGEN ȘI ÎN NATO. ROMÂNII AU DE ALES ÎNTRE STABILITATE ȘI HAOS”

MARCEL CIOLACU: ”AM VOTAT CA ROMÂNIA SĂ FIE ÎN UE, ÎN SCHENGEN ȘI ÎN NATO. ROMÂNII AU DE ALES ÎNTRE STABILITATE ȘI HAOS”
Scris de Realitatea de Botosani Publicat: 1 dec. 2024, 10:28
Premierul Marcel Ciolacu a votat, duminică, la Buzău. El a fost însoțit de mai mulți lideri locali ai partidului și a spus că a votat ca România să fie în UE, în Schengen și în NATO
Citește și
- 08:34Declarație explozivă a lui Trump despre Iran: „Fac ce trebuie făcut, indiferent de consecințe”
- 08:24Bolojan cere urgent un guvern cu puteri depline: „Ce se construiește fără principii nu poate rezista”
- 08:14Adrian Veștea nu a primit votul de învestire. Președintele Nicușor Dan va convoca noi consultări
- 08:04Donald Trump amenință țările NATO care nu au susținut operațiunea SUA împotriva Iranului
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Botosani și pe Google News

























