Advertising
Primăriile din judeul Botoșani au rămas fără bani de salarii

Primăriile din judeul Botoșani au rămas fără bani de salarii
Scris de Sauciuc Razvan Publicat: 16 nov. 2019, 19:24
Primăriile au primit de anul acesta sarcini în plus dar nu și sursele de finanțare. Astfel, s-a ajuns ca unele primării să rămână fără bani de salarii și să nu poată achita facturile la utilități pe finalul anului.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:33Decizie istorică în New York: primarul a blocat majorarea chiriilor pentru aproape un milion de locuințe
- 13:17ALERTĂ pentru românii care călătoresc în Venezuela după cutremurele devastatoare: a fost emisă o atenționare de călătorie
- 10:57Moscova susține că a respins un atac record cu peste 600 de drone ucrainene: Moscova, Tula și Crimeea, vizate VIDEO
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Botosani și pe Google News


























