Advertising
Încă o țară europeană a devenit liberă de COVID-19

Încă o țară europeană a devenit liberă de COVID-19
Scris de Realitatea de Botosani Publicat: 29 mar. 2022, 14:25
Ultima restricţie legată de pandemia de COVID-19 a fost ridicată de autorităţile din Danemarca, relatează agenția dpa, citată de Agerpres.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:27Canicula pune stăpânire pe România! Temperaturile urcă până la 35 de grade și apare prima noapte tropicală în Capitală
- 08:38Șoc în Franța! Un bărbat a pierdut 13 milioane de euro la Loto pentru că nu și-a revendicat premiul
- 08:28Tragedia din Torino: BILETUL care poate dezvălui adevărul șocant din spatele crimei urmate de sinucidere
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Botosani și pe Google News


























