Actualitate· 1 min citire

Botoșănean trimis trei ani după gratii pentru conducere fără permis

Botoșănean trimis trei ani după gratii pentru conducere fără permis

Botoșănean trimis trei ani după gratii pentru conducere fără permis

Scris de Sauciuc Razvan Publicat: 25 nov. 2019, 11:29

Poliţiştii Postului de Poliție Vorniceni, au identificat un bărbat de 33 de ani, din localitatea Vorniceni, pe numele căruia era emis un mandat de executare a pedepsei cu închisoarea.

Poliţiştii Postului de Poliție Vorniceni, au identificat un bărbat de 33 de ani, din localitatea Vorniceni, pe numele căruia era emis un mandat de executare a pedepsei cu închisoarea.

Bărbatul a fost condamnat la 3 ani şi 4 luni de închisoare cu executare pentru săvârşirea infracţiunii de conducere fără permis.

Acesta a fost reţinut şi ulterior escortat la Penitenciarul Botoşani în vederea încarcerării.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Botosani și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate