Advertising
Amendat cu 200 de lei pentru o petardă aruncată dintr-o mașină

Amendat cu 200 de lei pentru o petardă aruncată dintr-o mașină
Scris de Sauciuc Razvan Publicat: 16 dec. 2019, 22:16
Noaptea trecută, jandarmii au observat pe strada Calea Națională din municipiul Botoșani, un tânăr care a aruncat o petardă pe geamul mașinii. Pentru gestul său, tânărul s-a ales cu o amendă în valoare de 200 de lei.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:33Decizie istorică în New York: primarul a blocat majorarea chiriilor pentru aproape un milion de locuințe
- 13:17ALERTĂ pentru românii care călătoresc în Venezuela după cutremurele devastatoare: a fost emisă o atenționare de călătorie
- 10:57Moscova susține că a respins un atac record cu peste 600 de drone ucrainene: Moscova, Tula și Crimeea, vizate VIDEO
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Botosani și pe Google News


























