Advertising
100% TU DECIZI! Eugen Durbacă, condamnat cu executare, grațiat de Iliescu. Cariera traseistului Giani Dungă
7 iul. 2020, 15:39

100% TU DECIZI! Eugen Durbacă, condamnat cu executare, grațiat de Iliescu. Cariera traseistului Giani Dungă
Vi-l prezentăm pe Eugen Durbacă, fost activist PCR, primar al Galațiului
Realitatea PLUS continuă astăzi campania 100% Tu Decizi. Vi-l prezentăm pe Eugen Durbacă, fost activist PCR, primar al Galațiului, șef de Consiliu Județean și parlamentar.
Poreclit Giani Dungă, a fost condamnat la șase de închisoare cu executare, dar a fost grațiat prin decret colectiv de Ion Iliescu.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:00 - Radu Miruță, după incidentele cu drone: „Militarii fac minuni cu ceea ce au la dispoziție”
- 20:57 - Nicușor Dan clarifică întârzierea raportului privind anularea alegerilor: „N-o să vă dau un termen”
- 20:05 - Ninel Peia: Lecția dronei din Marea Neagră! Avem nevoie de un sistem integrat de apărare asimetrică a Dobrogei și Mării Negre (SIAAD-MN).
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Botosani și pe Google News














