Panică într-un bloc din Botoșani!

Panică într-un bloc din Botoșani!
Nimeni nu a avut nevoie de ajutor medical.
Panică într-un bloc de pe strada Aleea Curcubeului din municipiul Botoșani după ce într-un apartament, situat la etajul III, s-a produs un incendiu.
Alarma a fost dată de o vecină care a observat că iese fum pe unul dintre geamuri. La fața locului au ajuns, în cel mai scurt timp, un echipaj din cadrul Detașamentului de Pompieri Botoșani, cu o autospecială de stingere cu apă și spumă, precum și o ambulanță aparținând SJA.
Pompierii au constatat că ardeau bunurile din bucătărie, existând pericolul de propagare a flăcărilor la celelalte camere. Incendiul a fost stins în limitele găsite. Nu s-a impus evacuarea locatarilor.
Nimeni nu a avut nevoie de ajutor medical.
Sursa: Realitatea de Botosani
Citește și:
- 19:40 - Incident aviatic în Capitală: un avion care zbura spre Egipt revine de urgență la sol
- 14:16 - Statul ne scoate la tablă ca să vadă tot cartierul cine a sărit peste plata impozitului
- 14:07 - Scandal pe Aeroportul Otopeni. O mamă acuză un tratament abuziv
- 14:03 - SURSE Văduva lui Gabriel Cotabiță, administrator la un salon de masaj unde se practica prostituția
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Botosani și pe Google News











