Advertising
NEREGULILE nu se opresc: românii continuă să primească facturi GREȘITE atât la energie, cât și la gaze. Ce MĂSURI iau furnizorii

NEREGULILE nu se opresc: românii continuă să primească facturi GREȘITE atât la energie, cât și la gaze. Ce MĂSURI iau furnizorii
Scris de Realitatea de Botosani Publicat: 8 feb. 2022, 09:15
O româncă din Anglia a primit o factură uriașă la energie pentru casa goală din România. Pentru mai multe luni, femeia avea de dat 12.700 lei. Furnizorul și-a recunoscut greșeala. Însă aceeași situație, de data aceasta la gaze, s-a întâmplat și într-un bloc din Galați unde locatarii nu sunt nici măcar consumatori în sistemul comun de alimentare.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Botosani și pe Google News


























