Advertising
RAREȘ BOGDAN, MESAJ DE FORȚĂ DUPĂ ÎNVESTIREA LUI DONALD TRUMP: AM INTRAT ÎNTR-O NOUĂ ERĂ, CINE NU ÎNȚELEGE, DISPARE -VIDEO

RAREȘ BOGDAN, MESAJ DE FORȚĂ DUPĂ ÎNVESTIREA LUI DONALD TRUMP: AM INTRAT ÎNTR-O NOUĂ ERĂ, CINE NU ÎNȚELEGE, DISPARE -VIDEO
Scris de Realitatea de Botosani Publicat: 23 ian. 2025, 08:14
Rareș Bogdan a transmis că lumea a intrat într-o eră nouă, odată cu învestirea lui Donald Trump. Europarlamentarul este de părere că Europa a deschis prea multe granițe și a dat prea multe ajutoare sociale, fără să se mai uite la performanța Uniunii Europene, potrivit Realitatea Plus.
Citește și
- 12:21Sorin Grindeanu: „Dacă mai facem Guvern, o facem fără USR și am o mare problemă cu UDMR!”
- 12:16Anca Alexandrescu, după informația că Ciprian Ciucu ar urma să ajungă la DNA: „Au creat o mafie sub aparenta modernizare” - VIDEO
- 08:46Ana Maria Păcuraru: Haos pe aeroportul Geneva din cauza summitului G7 de la Evian
- 08:30Alin Tișe le cere liberalilor să voteze Guvernul Veștea
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Botosani și pe Google News


























