Advertising
Vești mari pentru toți românii! Vor primi mai mulți bani de la stat. Se întâmplă de la 1 iunie

Vești mari pentru toți românii! Vor primi mai mulți bani de la stat. Se întâmplă de la 1 iunie
Scris de Realitatea de Botosani Publicat: 5 apr. 2022, 12:01
Deputatul Vasile Cîtea (PSD) a transmis, marţi, că tichetele de masă pentru angajaţi vor avea o valoare mai mare, social-democraţii propunând în acest sens creşterea valorii tichetelor, cu 10 lei, de la 1 iunie.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 11:46Atenționare de călătorie pentru Serbia emisă de MAE: sunt anunțate proteste în Belgrad și alte orașe
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Botosani și pe Google News


























