Advertising
Legendarele trupe Kiss și Whitesnake cântă pe 16 iulie în București

Legendarele trupe Kiss și Whitesnake cântă pe 16 iulie în București
Scris de Realitatea de Botosani Publicat: 9 iul. 2022, 11:45
A rămas doar o săptămână până la unul dintre cele mai asteptate concerte al anului în România. Pe 16 iulie, legendarele trupe Kiss și Whitesnake vin la București. În cazul primilor este primul conncert în țara noastră, dar și ultimul, pentru că cei 4 rockeri americani se află în turneul de adio.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Botosani și pe Google News


























