Advertising
Dinamo, sezon încheiat cu dezamăgire! Ce a spus Andrei Nicolescu după înfrângerea cu FCSB

Andrei Nicolescu
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 30 mai 2026, 11:49
Dinamo a ratat calificarea în cupele europene după înfrângerea cu 1-2 în faţa rivalei FCSB, în finala barajului pentru Conference League. „Câinii roşii” au pierdut dramatic un meci în care au revenit pe tabelă, dar au cedat în prelungiri.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:53Arestări după bătaia dintre clanurile Ștoacă și Toboșaru. Conflictul a continuat și la poliție
- 11:37Andrew Tate, din nou în fața procurorilor DIICOT. Milionarul acuzat de viol a fost dus la audieri
- 10:29Semnificația aparte pe care o are aparția Shakirei la CM 2026
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Botosani și pe Google News
























