CE CONDIȚII A PUS JENNIFER LOPEZ CA SĂ CÂNTE LA BUCUREȘTI

CE CONDIȚII A PUS JENNIFER LOPEZ CA SĂ CÂNTE LA BUCUREȘTI
Diva a transmis organizatorilor o listă riguroasă de cerințe
Jennifer Lopez se pregătește să electrizeze Bucureștiul pe 27 iulie, în cadrul festivalului Summer in the City, iar cererile sale pentru concertul din Piața Constituției oferă o privire în culisele stilului său de viață impecabil.
Diva latino a transmis organizatorilor o listă riguroasă de cerințe, axate pe o dietă echilibrată, atmosferă Zen și confort de top pentru ea și echipa ei.
Potrivit informațiilor obținute, Jennifer Lopez a solicitat mâncare bio, cu accent pe legume proaspete, fructe, semințe, produse fără gluten, apă de izvor, lapte organic și cafea decofeinizată. Printre alimentele sale preferate se numără kale, varza de Bruxelles, spanacul și stevia, un îndulcitor natural iubit de celebrități. Vedeta este cunoscută pentru atenția extremă pe care o acordă siluetei, tenului și sănătății în general.
„Cerințele lui Jennifer Lopez sunt unele firești, ca ale oricărui artist de talie internațională care își dorește un minimum de confort și atmosferă, translatată pe tot parcursul unui turneu global, indiferent de cultură și împrejurare”, spune Denise Săndulescu, CEO DD East Entertainment, potrivit okmagazine.ro.
Pentru echipa de 16 dansatori și staff-ul tehnic, artista a solicitat peste 6 cabine complet echipate, în timp ce spațiul său personal va fi decorat în tonuri deschise și prevăzut cu mobilier Zen, o oglindă mare, masă de masaj cu maseuză la dispoziție și purificatoare de aer, pentru a menține o atmosferă calmă și relaxantă.
Show-ul de la București face parte din turneul global al artistei, care va începe pe 1 iulie în Antalya și va continua în mai multe orașe europene. Organizatorii români promit un eveniment de anvergură, cu toate cerințele tehnice și logistice deja puse la punct pentru una dintre cele mai așteptate apariții live ale verii.
Biletele VIP și Greet&Photo sunt deja epuizate, însă fanii mai pot cumpăra bilete la categoriile Diamond Circle, Golden Circle și General Access, disponibile pe platformele IaBilet, Entertix și Eventim.
Citește și:
- 19:02 - Tragedie în Craiova: o fetiță de 4 ani a murit după ce i s-a făcut rău într-o mașină, în parcarea unui mall
- 18:25 - Urmărire ca-n filme în Gorj: copil de 14 ani la volan, încurajat de tată să fugă de poliție
- 17:44 - Victorie pentru Realitatea PLUS: Curtea de Apel București a decis să suspende decizia CNA prin care se ridică licența postului. Televiziunea Poporului NU se închide
- 17:23 - Scandal diplomatic: Germania îl face ipocrit pe JD Vance după acuzațiile privind alegerile din Ungaria
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Botosani și pe Google News











