Actualitate· 1 min citire

Trei localităţi din judeţ lăsate fără apă din cauza unei avarii

Realitatea de Botosani
Scris de Realitatea de Botosani Publicat: 4 sept. 2018, 10:55

 Abonaţii  Nova Apaserv din Leorda, Dolina şi Brăieşti nu vor avea apă la robinete începând de astăzi la ora 12.00 până mâine la ora 12.00. Acest lucru este cauzat de o avarie   pe conducta din PEHD Ø400 mm din zona Leorda, echipele de intervenţie ale operatorului de apă fiind deja în zonă pentru a remedia avaria.

 

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Botosani și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate